top of page

Cicero Diksiyon Artikülasyon Kalemi ve Eğitim Seti 

Cicero-Diksiyon-ve-Artikülasyon-Eğitimi-Seti-Paket-İçeriği

İçindekiler;

 

Cicero Diksiyon Kalemi ve Diksiyon Artikülasyon Eğitim Setinde;

- 1 Adet Cicero Diksiyon Kalemi,

- 1 Adet boyun Askı Aparatı,

- 1 Adet Çantada Saklama Tüpü

bulunmaktadır.

 

Ayrıca ürün teslim edildiğinde 1 adette sitedeki zengin diksiyon artikülasyon eğitim içeriğine erişiminizi sağlayacak şifreniz olacak.

Cicero diksiyon Kalemini sağlıkla kullanırken, sürekli güncellenen online diksiyon artikülasyon eğitim içeriğine de ömür boyu erişebileceksiniz. 

anti-mikrobiyal-mikrop-tutmaz_edited.png
cicero-diksiyon-kaleminin-kolay-temizlendigini-gosteren-yazi
turkpatent-turk-patent-ve-marka-kurumu_e

Sizin Diliniz Ne Durumda? O İş Bizde;

"Sizinle dilinizi daha etkili ve çekici bir şekilde kullanmanız konusunda çalışmak için buradayız! Çoğu zaman, iletişimde dil ve dudak tembelliği, doğru mesajı iletmekte zorluk yaşamanıza neden olabilir. Ancak, Cicero Diksiyon Kalemi ile dilinize şekil vermek ve iletişim becerilerinizi güçlendirmek artık çok kolay.

 

Biz, sizinle birlikte dilinizi güçlendirmek, etkili iletişim kurmanızı sağlamak ve karşınızdaki kişiyi etkileyebilmeniz için buradayız. Ekranlarınıza kadar gelen dil ve dudak tembelliği örneklerini birlikte aşarak, daha etkili ve güçlü bir iletişim tarzına sahip olmanız için size rehberlik edeceğiz. Video da çok başarılı dil becerisine dikkat edin.

 

Sizde Cicero Diksiyon Kalemi ile dilinize şekil verin, kendinizi daha iyi ifade edin ve iletişim becerilerinizi geliştirin. Unutmayın, etkili iletişim sadece sözcüklerle değil, aynı zamanda nasıl ifade ettiğinizle de ilgilidir. Bizimle birlikte, dilinizin gücünü keşfedin!"

bottom of page