DİKSİYON HAKKINDA FAYDALI SORULAR

Normal kalem yada objelerle çalışmamızın ne sakıncası var?


Bu soruyu madde madde cevaplamak zorundayız; - İlk önce normal kalem diye tabir ettiğimiz pek çok ürün maalesef doğru diksiyon için yeterli ağız açıklığı sağlamamaktadır, - Örneğin diksiyon çalışması için kurşun kalem kullanımı sırasında diş izleri nedeniyle kolay deforme olur. Bakteri toplar, hijyenik değildir. - Üstlerindeki kanserojen solvent bazlı boyalar diksiyon çalışması için yapılacak ağız egzersizleri sırasında tükürük yoluyla vücudumuza girer. Sağlık için son derece zararlıdır. Hele ki alerjiniz varsa, - Yine kalem yada diksiyon çalışması sırasında kullanılan ve değişik sertlik ölçülerine sahip diğer materyaller diksiyon ağız egzersizleri sırasında sıkıştırılır. Bu sıkıştırma sırasında çene eklem yerlerine binen basınç çene yumuşak dokusuna zarar verir. Kullanıcılar için sıkı çene ağrısına sebep olan bu durum çalışmalara ara verilmesine sebep olarak diksiyon çalışmasını sürdürülebilir olmaktan çıkarır.
Kalemi aldıktan sonra üyeliğimizi başlatmak için ne yapmamız gerekiyor?


Merhaba; Sipariş verdiğinizde bilgileriniz eş zamanlı olarak sistemimizde görünmektedir. Sipariş sırasında üyelik bilgilerinizi girdiğinizde üyeliğiniz en geç 12 saat içinde aktif hale getirilmektedir. Buna rağmen bir sorun yaşamanız halinde bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Arkadaşlarımız gereken düzeltmeyi anında yapacaklardır.
Diksiyon kalemi ile birlikte aldığımız eğitim içeriğinde tam olarak ne var?


Merhaba; o zaman size kısaca eğitim içeriğimizden de bahsedelim. Cicero diksiyon kalemi ile birlikte sahip olacağınız içerik normal bir kursta göreceğiniz içeriğin bire bir aynısıdır. Diksiyon kaleminin iki bölümden oluşan (ısınma/çalışma) eğitim videoları dışında iyi bir diksiyon için gereken diğer çalışmaları da bulabileceksiniz. Cicero konuşturan diksiyon kalemi mevcut durumdaki dil ve dudak tembelliğinizi giderir. Dilinizi döndürür, zorlandığınız cümle kalıplarını, yerleşik konuşma deformasyonlarını giderir. Ama iyi bir diksiyon için diksiyon bilgisine de ihtiyaç vardır. Bu kalan ihtiyacın bir kısmı görsel videolarla bir kısmı da işitsel döküman olarak hizmetinize sunulmuştur. ister bizim size sunduğumuz programlama çerçevesinde isterseniz de kendi eksikleriniz doğrultusunda kullanabileceğiniz zengin diksiyon içeriği 'Cicero Konuşturan Kalem' ile bir tık uzağınızda.
Cicero konuşturan diksiyon kalemi yurtdışında da satılıyor mu?


Evet, Almanya ve İsviçre başta olmak üzere AB ve ABD de satışa sunulmuştur. Çünkü her dilin ayırımsız çalıştırılması lazım. Muaf değiller. İyi bir diksiyon onlarında çok işine yarar.

Uzman Destek

SIK SORULAN SORULARLA CİCERO

Kurumsal İletişim