top of page

Merhaba; hoşgeldiniz, umarım çok iyisinizdir.

 
 
 

Cicero diksiyon kalemi ve eğitimi, dil ve iletişim alanındaki uzmanlığı ile öne çıkan patentli bir üründür. 

Cicero Diksiyon Kalemimiz ve beraberinde sunduğumuz diksiyon eğitim içeriğimiz ile iletişim becerilerinizi geliştirmenize ve etkili bir şekilde ifade etmenize katkı sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Diksiyon Kalemi ile diksiyon eğitimi olarak, bireylerin ve kurumların iletişim güçlerini artırmayı hedefliyoruz. Dilin gücünü vurgulayarak, etkili iletişim kurmanın önemini benimsiyor ve müşterilerimize bu alanda rehberlik ediyoruz.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, dil ve iletişim becerilerini geliştirmek isteyen herkesi destekliyoruz. Nitelikli eğitmen kadromuz ve yenilikçi metodolojimizle ve eğitim içeriğimizle, katılımcılarımızın hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Hizmetlerimiz

Cicero Diksiyon Kalemi ekibi olarak, geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Patentli kalemle birlikte dilin bilgisi ile eğitimini aynı anda hizmetinize sunuyoruz. Bu hizmetler arasında diksiyon eğitimi, etkili iletişim dökümanları, ses ve görüntü ile diksiyon eğitiminde hedefler doğrultusunda uzmanlaşmış programlar bulunmaktadır.

Ekibimiz

Diksiyon Kalemi ekibi, alanında deneyimli ve tutkulu profesyonellerden oluşmaktadır. Eğitimde ve iletişimde liderlik etme konusundaki kararlılığımızla, müşterilerimize en iyi deneyimi sunmaya odaklanıyoruz.

İletişim

Diksiyon Kalemi ile iletişime geçmek ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Cicero Diksiyon Kalemi & Artikülasyon Eğitim seti ekibi olarak, sizinle etkili iletişim ve dil becerileri konusundaki yolculuğumuzu paylaşmaktan ve başarılarınıza ortak olmaktan mutluluk duyacağız.

Seslendirme Sanatçısı / Yönetmeni

Ümit Dolu

İletişim bilgileri

Adatepe Mah. 51. Sok. No.37 D.1 Buca / İzmir

 

0850-988-0203 

bottom of page