top of page
bpa.png
antibakteriyel.png
cicero-konusturan-diksiyon-kalemi-ile-gunluk-diksiyon-duzelme-konusma-bozuklugu-giderme
yerli üretim.png
cicero-konusturan-diksiyon-kalemi-ile-diksiyonunuzu-ve-konusmanizi-duzeltebilirsiniz
cicero-konusturan-diksiyon-kalemi-gıdaya-uygundur
anti mikrobiyal.png
Cicero diksiyon kalemi doğru ve anlaşılır konuşma için gereken ağız açıklığı sağlayarak iyi bir boğumlama yapmanıza yardımcı olur. Cicero-konusuran-diksiyon-kalemi-ile-sizde-yeterli-agiz-acikligina-kavusabilirsiniz 

Temiz Diksiyon İçin Yeterli Ağız Açıklığı Sağlar

Cicero diksiyon kalemi doğru ve anlaşılır konuşma için gereken ağız açıklığı sağlayarak iyi bir boğumlama yapmanıza yardımcı olur. Cicero sizde yeterli ağız açıklığına kavuşabilirsiniz. 

diksiyon_egitiminde_dil_tembelligini_cicero_konusturan_diksiyon_kalemi_ile_giderirsiniz

Anlaşılır Konuşma İçin Dilinizin Dönmesini sağlar

Anlaşılmaz konuşma dendiğinde dil tembelliği öne çıkan bir durumdur. Yeterli boğumlama için dilin mutlaka dönmesi gerekmektedir. Diksiyon kalemi dilinizi çalıştırır.

Diksiyon kalemimiz dudaklarınızı doğru konuşma için dudaklarınızı şekillendirir.

Dudak Tembelliğinizi giderir! 

Dudak tembelliği de anlaşılır doğru bir konuşma için dilimiz kadar önemlidir. Seslere son şeklini veren dudaklardır. Cicero diksiyon kalemi dudak tembelliğine karşı etkilidir.

diksiyon kalemi dil ve dudaklarınız çalıştırırken başka objeler gibi çene yumuşak dokusuna zarar vermez, çene ağrılarına sebep olan basıncı absorbe ederek sürdürülebilir eğitime imkan verir.

Silikondur; Çene Ağrısı Yapmaz!

Cicero Diksiyon Kalemi esnek Silikon yapıda olmasından dolayı çeneye binen basıncı sönümlendirerek doku zedelenmesine engel olur, ağrı yapmaz, sürdürülebilir bir çalışma sunar.

bottom of page